Archív novinek

Rodinný charitativní běh v Holešově pro Filípka …

3.12.2015

Fílipkovi je 5 let a žije jen s maminkou v Holešově. Narodil se s Downovým syndromem, který je nevyléčitelný. Do 4 let se vozil jen v kočárku. Bojoval s vůlí postavit se na vlastní nožičky, pravidelně proto jezdil s maminkou cvičit, aby mu lékaři a fyzioterapeuté pomohli. Nakonec nejvíce pomohla babička, která byla trpělivá a Filípkovi motivovala tak dlouho, až loni v létě udělal první krok. Dnes už běhá sám a je to veselý a dobrosrdečný kluk, který má...

Rodinný charitativní běh na Rusavě

3.12.2015

Velmi nás zasáhl nedávný příběh mladé rodiny ze Slavkova pod Hostýnem, která krátce po porodu dvojčátek přišla o svou mladou maminku. Proto bychom rádi finanční obnos z Rodinného charitativního běhu na Rusavě věnovali pozůstalé rodině po nedávno zemřelé Veronice Ponížilové. Přijďte se s dětma proběhnout a podpořit tak navíc správnou věc. Originální dřevěná účastnická medaile pro všechny ... ;)

Rusavou znovu zaciname …

3.12.2015

Jak se nam vyvoj situace kolem Covid-19 uvolnuje, tak vam prinasime aktualni informace ... Zacneme Rusavou 18. 7. a pokud se situace nezmeni, budeme pokracovat v Holesove 5. 9. Co se tyce Kromerize a Roznova p/R., tak tyto akce nechame az v radnem terminu na pristi rok. Podzimni terminy jsou ruznym prelozenim jinych akci hodne preplnene a nechceme tak pridelavat starosti po...

Aktualne k situaci kolem Coronaviru …

3.12.2015

Na zaklade vcerejsiho rozhodnuti vlady, se zacnou uvolnovat sportovni akce od cervna a to s poctem ucastniku do 50 osob. Znamena to, ze jiste nepobezime Kromeriz ani Roznov p/R. v danem terminu. S nahradnimi terminy stale jeste vyckavame, jak se situace bude dale vyvijet. Co se tyce zaplaceneho startovneho, budeme vam jej dle vaseho vyberu prevadet na jiny termin, kterykoliv jiny beh, jinou osobu ci pripadne na radny termin v pristim roce ... zustante ve zdravi! ;)

Zakaz akci nad 100 zucastnenych …

3.12.2015

Rozhodnuti Ministerstva zdravotnictvi tykajici se zakazu poradani kulturnich, sportovnich i spolecenskych akci se samozrejme tyka i naseho serialu a my jej respektujeme, zdravi je na prvnim miste. Startujeme prvnim behem v Kromerizi za 5 tydnu a do te doby muze byt spoustu veci jinak. Muzu vsechny ujistit, ze zadny z behu nerusime, jen pripadne budeme resit zmenu terminu ... mejte se fajn a uz se na vas tesime  ;)

Nahoru