E-shop

V našem mini e-shopu vám nabízíme možnost zakoupit zvýhodněné startovné na celý seriál běhů, startovné jako dárek, nebo kolekci funkčních doplňků v designu NIGHT TRAIL RUN ...

Funkční běžecké triko NIGHT TRAIL RUN

Funkční běžecké triko NIGHT TRAIL RUN

Vyrobeno z materiálu CoolMaxŸ Extreme firmou PINGU SPORT s.r.o. Mimořádně hebký materiál, který je po celé ploše velmi dobře prodyšný a výborně odvádí pot. Při objednávce do poznámky uveďte, zda objednávate pánský resp. dámský střih. (obyklá cena: 790,- Kč)

Cena 599 Kč


Startovné jako dárek na 1 běh

Startovné jako dárek na 1 běh

Nákupem tohoto produktu můžete obdarovat své blízké startovným na libovolný běh série. Po odeslání objednávky zašleme na vámi uvedený e-mail informace k platbě. Ihned po připsání platby na náš účet bude transakce potvrzena a zaslán dárkový poukaz, do poznámky při objednávce prosím uveďte jméno obdarovaného.

Cena 300 Kč


Čepice NTR 2016

Čepice NTR 2016

Designová, velmi pružná, jednovrstvá čepička, s potiskem a vnitřní jemnou vrstvou mikro fleece. Vhodná pro sport nejen v chladnějším období. Ideální pro běh a ostatní sporty. V zadni části loga hlavních partnerů seriálu.

Cena 280 Kč


Čelenka NTR 2016

Čelenka NTR 2016

Designová, velmi pružná, jednovrstvá čelenka, s potiskem a vnitřní jemnou vrstvou mikro fleece. Vhodná pro sport nejen v chladnějším období. Ideální pro běh a ostatní sporty. Výška 10 cm. V zadni části loga hlavních partnerů seriálu.

Cena 180 Kč


Multifunkční šátek NTR 2016

Multifunkční šátek NTR 2016

Mutifunkční šátek 10 v 1 – jednoduše můžete vytvořit: šátek pirát, šátek sahara,čepička, čelenka, čelenka rozšířená, gumička do vlasů, potítko, nákrčník, kukla, nákrčník s kuklou a další … Tento multifunkční šátek je vyroben z polyesterového materiálu. Šátek je tepelně stabilní v chladném i teplém prostředí.

Cena 300 Kč


Poukaz na startovné jako dárek na celou sérii 6 běhů za zvýhodněnou cenu

Poukaz na startovné jako dárek na celou sérii 6 běhů za zvýhodněnou cenu

Nákupem tohoto produktu můžete obdarovat své blízké startovným na celou sérii NIGHT TRAIL RUN 2017. Po odeslání objednávky zašleme na vámi uvedený e-mail informace k platbě. Ihned po připsání platby na náš účet bude transakce potvrzena a zaslán dárkový poukaz, do poznámky při objednávce prosím uveďte jméno obdarovaného.

Cena 1500 Kč


Nahoru