Generální partner GEMINI

3.12.2015

 

Rádi Vás tímto s potěšením informujeme, že oční klinika GEMINI, se stala pro rok 2016 generálním partnerem seriálu NIGHT TRAIL RUN ...

Soukromá oční klinika Gemini
rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. V čele týmu specialistů stojí prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v ČR i v zahraničí. Je znám svým přínosem pro oční medicínu řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v ČR nebo i ve světě.
Kliniku Gemini najdete v šesti městech v České republice, a to ve Zlíně, v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Brně a ve Vyškově. Otevřeli jsme také pracoviště v rakouské Vídni. Pracujeme s nejmodernějšími lasery, ke kterým patří unikátní 6D laser SCHWIND AMARIS 1050, femtosekundové lasery Z6 a Crystal Line, laser VICTUS pro operace šedého zákalu nebo ZEISS VisuMax užívaný při metodě LASIK ReLEx Smile. Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.
Samozřejmostí je vstřícnost personálu a snaha vyhovět klientům v jejich požadavcích. Z tohoto důvodu provádíme část služeb včetně některých operací i o víkendech a v pozdních odpoledních hodinách.
Více informací o oční klinice zde ...

budova-gemini-zlin         16a

 

Nahoru