Partneři

Generální partner:

logo_gemini_ocni_klinika_RGB

Soukromá oční klinika Gemini
rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. V čele týmu specialistů stojí prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v ČR i v zahraničí. Je znám svým přínosem pro oční medicínu řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v ČR nebo i ve světě.

Kliniku Gemini najdete v šesti městech v České republice, a to ve Zlíně, v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Brně a ve Vyškově. Otevřeli jsme také pracoviště v rakouské Vídni. Pracujeme s nejmodernějšími lasery, ke kterým patří unikátní 6D laser SCHWIND AMARIS 1050, femtosekundové lasery Z6 a Crystal Line, laser VICTUS pro operace šedého zákalu nebo ZEISS VisuMax užívaný při metodě LASIK ReLEx Smile. Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v ČR.

Hlavní partner:

topnatur-logo-2n

TOPNATUR s.r.o. je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. V roce vzniku firmy, tedy v roce 1996, byla výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.) jedinou náplní firmy. Od té doby se nejen zdokonalovala a dále rozvíjela tato činnost (v roce 2000 se TOPNATUR s.r.o. stala největším výrobcem sušených mléčných směsí v ČR), ale podstatně se rozšířilo portfolio činností firmy.
I nadále se firma soustředila na produkty tzv. zdravé výživy, tedy na rošiřování sortimentu sušených rostlinných mlék (TOPNATUR), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny.

Zubr-logo

Pivovar ZUBR a.s.

logo_force
Značka FORCE je na trhu již od roku 1991. FORCE Vám nabízí širokou škálu produktů, která zasahuje nejen do cyklistického sortimentu - komponenty, doplňky a oblečení.

 

 

Partneři:

 

rooznov Město Rožnov pod Radhoštěm

km     Město Kroměříž

 

 

logo_mesto_vyskov     Město Vyškov

 


hol_zn_v          Město Holešov

 


znak_rusava copy           Obec Rusava

barum_contiVýrobce prémiových pneumatik Continental

 


penzion_lada
     Rodinný penzion v krásném prostředí Drahanské vrchoviny ve vesničce Repechy

pingu copy         Výrobce funkčního sportovního oblečení a doplňků

 

ladikova_motoskola copy       Autoškola, školení řidičů, motoškola

logo_bmplus

Výroba a velkoobchod papíru - papírová hygiena Primasoft - toaletní papír Jumbo, papírové ručníky Z-Z, utěrky v roli Midi, Maxi, průmyslové role, kuchyňské utěrky, medirole, ubrousky, papírové kapesníčky, ochranné hrany, zásobníky a dávkovače. Nabízíme kompletní papírový program pro osobní hygienu.

logo_raab

Raab Computer - výpočetní technika a neomezené připojení k internetu.

 

Mediální partner:
logo_svet_behuVše oběhání (trasy, termínovka, tréninky, osobnosti, výživa, zdraví, vybavení, diskuze ...)

 

 

Nahoru